Забули пароль?
ТОВ "АРКУШ ТРЕЙДИНГ"
 (044) 2481070, 2483370 
 095-859-05-05
 098-859-05-05
 093-859-05-05
 arkushtrade

email: info@arkush.ua
 
 
 
 
 

Наш стенд на виставці канцелярії 2018!!!

  З 21 по 24 березня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» в Києві проходила 18-та спеціалізована виставка «Світ Канцелярії». Захід зібрав на своєму майданчику найбільших українських постачальників і виробників на площі більше 2500 м.кв. Компанія Аркуш Трейдинг також приймала участь у виставці.

  В офіційній церемонії відкриття виставки «Світ Канцелярії 2018» взяли участь представники найбільших компаній галузі, а також колишні та чинний президент асоціації УАПКТ. Всі вони відзначили важливість такої події для вітчизняної канцелярської галузі. Зокрема вони підкреслювали той аспект, що світ сьогодні перебуває на порозі великих змін, які несуть з собою комп'ютерні технології. Сучасні IT рішення вплинуть і на канцелярський ринок і змінять вигляд товарів, які компанії будуть виробляти і купувати вже незабаром. І виставка «Світ Канцелярії», як майданчик для спілкування, це чудова можливість для обміну досвідом, думками і пошуку тих форм роботи ринку, які дозволять йому зростати і розвиватися сьогодні і в майбутньому.

 

  Виставка «Світ Канцелярії 2018» зберегла масштаби минулого року і займала всі доступні площі виставкового центру «АККО Інтернешнл». На стендах 66 компаній були представлені 238 торгових марок з 30 країн світу, в тому числі і України. Перелік товарів виставки охопив 25 товарних категорій. Це товари для школи та офісу, паперово вироби і письмове приладдя, товари для діловодства, офісна техніка та презентаційна продукція, штемпельна продукція, широкий вибір товарів для хобі і творчості для дорослих і дітей.

  Представники нашої компанії із величезним задоволенням ділилися досвідом та переймали його у колег. Було висловлено надзвичайно багато нових ідей. Також велика кількість відвідувачів нашого стенду означала для нас, що наша продукція стає все більш актуальною. Ми звернули особливу увагу на кількість дітей, що відвідали цех захід. Із великим задоволенням дітлахи розглядали товари для школи і, напевне, вже уявляли собі їх у використанні.

                        

  Загалом на виставці панувала неймовірна, дружня та надзвичайно піднесена атмосфера. Компанія Аркуш Трейдинг планує і надалі значно розширювати свій кругозір, дивувати всіх новинками та завжди крокувати в ногу з часом!!!

 До нових зустрічей!

 
Канцтовари, товари для офісу, товари для школи
Кожному офісному працівнику відомо, що успішний день починається з банальної ручки, щоденника, швидко роздрукованого документа. Дуже важливо те, наскільки продумано робоче місце. Щоб не витрачати масу часу на пошук потрібної канцелярії, даний процес варто оптимізувати. І найкращим варіантом стане наш інтернет магазин канцтоварів, де є все необхідне і для великої компанії, і для школяра. 

Бажаєте придбати якісну, але недорогу канцелярію з доставкою в терміни? Тоді зверніться в нашу Компанію «АРКУШ ТРЕЙД»! Ми пропонуємо найбільш якісну канцелярію, яка дозволить вести щоденну роботу в офісі з максимальним комфортом. Щоб стати нашим клієнтом достатньо зв'язатися з нами за контактами, вказаними на сайті. Переглянути асортимент канцелярського приладдя, Ви зможете, заглянувши в наші зручні каталоги - тут є все необхідне і для учня, і для студента, і для солідної бізнес-леді, і для цілого офісу співробітників. З нами Ви зможете максимально ефективно організувати роботу в офісі, адже якщо театр починається з вішалки, то сучасна робота - з кулькової ручки. Величезний вибір канцтоварів, висока якість, приємні умови співпраці, оперативна доставка - все це гарантує АРКУШ ТРЕЙД 


Усі права захищено. 2011-2014
Разработка web сайтов - студия Идейное Решение на NespiCMS